Головна Новини Двох полеглих захисників з Полонщини нагородили орденами «За мужність»

Двох полеглих захисників з Полонщини нагородили орденами «За мужність»

by Max

Нагороди передали рідним загиблих захисників Олега Поліщука та Василя Міщенка.

Родинам двох полеглих захисників з Полонщини передали державні нагороди. Як повідомив Олексій Глушаков, голова Шепетівської районної державної адміністрації, їх отримали рідні загиблих захисників Олега Поліщука та Василя Міщенка.

«Указом Президента України за самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України і вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені старший солдат Олег Володимирович Поліщук та Василь Васильович Міщенко», – зазначив Олексій Глушаков.

Нагадаємо, 29 листопада державні нагороди передали також родинам військовослужбовців зі Старокостянтинівської територіальної громади.

Нарогоди полеглих захисників отримали рідні. Фото: з фейсбук-сторінки Олексія Глушакова

Нагороди передали рідним загиблих захисників Олега Поліщука та Василя Міщенка. Фото: з фейсбук-сторінки Олексія Глушакова

 

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.