Головна Новини Два приміщення в хмельницькому кінотеатрі Шевченка віддадуть в оренду

Два приміщення в хмельницькому кінотеатрі Шевченка віддадуть в оренду

by Max

На приміщення не знайшли орендаря минулого року.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради оголосило про намір віддати в оренду два приміщення, які розташовані у будівлі кінотеатру імені Тараса Шевченка на вулиці Проскурівській, 40. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Приміщення виставили на аукціон 26 та 27 квітня.

Зокрема, передача приміщень в оренду планується на 5 років без права передачі в суборенду.

Так, перше приміщення розташоване на другому поверсі будівлі кінотеатру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 29,4 квадратних метрів та площі загального користування 9,5 квадратних метрів. Доступ до приміщення здійснюється через загальний вхід із тильного фасаду будівлі.

Тут був розташований адвокатський офіс. Фото: prozorro.sale

Раніше це приміщення використовували для надання адвокатських послуг.

Стартова ціна місячної оренди ще одного приміщення складає 4057 гривень.

Минулого року це приміщення також намагались віддати в оренду, але аукціон так і не відбувся.

Друге приміщення також розташоване на другому поверсі будівлі кінотеатру. Об’єкт оренди складається з приміщення площею 25,7 квадратних метрів та площі загального користування 8,2 квадратних метра. Останнім часом це приміщення не мало орендаря.

Стартова ціна місячної оренди ще одного приміщення 3535 гривень.

Майбутні орендарі мають забезпечувати збереження переданої в оренду пам’ятки об’єкта культурної спадщини та умови охоронного договору.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.