Головна Life style “Друга чекає на свою чергу”: Одна з сіамських близнят вийшла заміж

“Друга чекає на свою чергу”: Одна з сіамських близнят вийшла заміж

by Max

Незвичайні сестри живуть в одному тілі, але свою другу половинку знайшла лише одна з них, інформує KURAZH.

Сіамські близнята Ебігейл та Бріттані Хенсел вперше привернули до себе масовий інтерес ще 1996 року, коли прийшли на мегапопулярне розважальне шоу Опри Вінфрі.

Сестри Хенсел народилися 7 березня 1990 року в американському штаті Міннесота в родині дипломованої медсестри Петті Хенсел та ландшафтного дизайнера Майка Хенсела.

Еббі та Бріттані — сіамські близнята-дицефали. У них спільний кровообіг і всі органи нижчі за пояс, але у кожної — свої окремі легені, серце, шлунок, хребет і спинний мозок. Також у сестер на двох одна пара кінцівок, і кожна дівчина відповідає за руку і ногу на своїй половині тіла: Еббі — за праву, а Бріттані, відповідно, за ліву.

“Батьки з дитинства забороняли використовувати наш діагноз як виправдання за будь-що. Нас виховували з переконанням, що ми зможемо робити все, що захочемо”, — розповідали про своє дитинство близнята.

Після дебюту в Опри сестри Хенсел почали регулярно з’являтися на телебаченні. У 2012 році вийшло реаліті-шоу «Еббі та Бріттані», що зафіксувало останні роки навчання дівчат у Ветільському коледжі та подальшу поїздку до Європи.

Відтоді минуло більше десяти років, а незвичайні сестри все ще живуть звичайним (наскільки це можливо) життям. Наразі Хенсел у своєму рідному місті влаштувалися працювати вчительками молодших класів до місцевої школи. Кілька років тому їм навіть вдалося виконати свою мрію отримати права водія, і тепер сестри пересуваються по округу на власному авто.

Відчутні зміни торкнулися особистого життя близнят. У 2021 році 31-річна Еббі таємно від журналістів вийшла заміж за ветерана армії США Джоша Боулінга.

Зовсім недавно в соцмережах сестер з’явилося фото, яке вкрай нагадує весільний портрет. На святковому знімку сіамські близнята, одягнені в білу сукню, тримаються за руки з Боулінгом, який стоїть перед ними у сірому святковому костюмі.

На сторінці Джоша також є щасливі фотографії з їхньої спільної подорожі з Еббі та Бріттані. На весілля вказує і той факт, що Боулінг в інформації профілю змінив свій особистий статус, який тепер говорить, що він “одружений”.

При цьому питання про сімейний стан Бріттані все ще залишається відкритим. Відомо, що Джош вибрав її сестру Еббі, а отже, формально Бріт все ще може шукати та знайти свою другу половину. Хто знає, можливо, незабаром сестри одягнуть весільну сукню вдруге.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.