Головна Life style Драматичні фільми з досить високим рейтингом: що подивитись

Драматичні фільми з досить високим рейтингом: що подивитись

by Max

Щоб довго не шукати фільм, KURAZH пропонує переглянути драми випущені у період з 2007 по 2015 рік. Усі фільми мають високі рейтинги IMDB.

Винні зірки Рейтинг IMDB: 8,2

Фільм “Винні зірки” розповідає про двох підлітків, хворих на рак, які закохуються один в одного після зустрічі у групі підтримки. Незважаючи на смертельний діагноз, вони намагаються максимально використати час.

До зустрічі з тобою IMDB рейтинг 7,7

“До зустрічі з тобою” розповідає історію Луїзи Кларк та Вілла Трейнора під час їхнього спільного життя протягом шести місяців до смерті Вілла через хворобу.

Спокута IMDB Рейтинг 7,8

Розповідає захоплюючу історію, що охоплює кілька десятиліть, у центрі якої – брехня молодої дівчини, яка руйнує життя.

Кохання IMDB Рейтинг 8

Фільм не має щасливого кінця, але він показує нам, наскільки сильним може бути зв’язок між двома людьми, коли вони стикаються з такою складною ситуацією.

Валентинка IMDB Рейтинг 7,4

Ця прекрасна драма з Райаном Гослінгом і Мішель Вільямс у головних ролях розповідає про долю Діна та Сінді під час їхнього бурхливого шлюбу, який проходить через різні злети та падіння, поки одного прекрасного дня все різко не змінюється через несприятливі обставини, що призводять до розриву між ними, незважаючи на те, що вони, як і раніше, глибоко люблять один одного.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.