Головна Life style Дослідження показали, як найближче оточення може впливати на впевненість жінок

Дослідження показали, як найближче оточення може впливати на впевненість жінок

by Max

За результатами нового дослідження розповідається, як оточення жінок впливає на те, як вони бачать своє тіло, і на їхню мотивацію до схуднення, інформує KURAZH.

Команда вчених провела кілька опитувань і експериментів за участю більш ніж 1700 жінок. З’ясувалося, що найбільш важливим фактором, що впливає на конкуренцію і самооцінку жінок, було співвідношення статей. Тобто співвідношення чоловіків і жінок серед населення.

Жінки конкурують за статус, ресурси, інформацію та соціальних партнерів. У багатьох видів тварин самки конкурують одна з одною.

Вчені виявили, що близьке оточення жінок може впливати на їхню думку про себе та інших. Що більше жінок порівняно з чоловіками в регіоні, то більше жінки змагаються одна з одною за романтичних партнерів і то критичніше вони ставляться до свого тіла.

Коли чоловіків було багато, жінки почувалися впевненіше у своєму тілі та менше були зацікавлені у схудненні. І навпаки. Жінки, коли опиняються в суспільстві, де жінок більше, ніж чоловіків, можуть відчувати невдоволення своїм тілом, також у них підвищується мотивація до зниження ваги.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.