Головна Новини Дощ та голи: «Агробізнес» – «Поділля» зустрілися на футбольному полі (ФОТО)

Дощ та голи: «Агробізнес» – «Поділля» зустрілися на футбольному полі (ФОТО)

by Max

Дві команди з Хмельниччини, які готуються до чемпіонату України в першій лізі, зіграли контрольний матч.

Волочиський «Агробізнес» та хмельницьке «Поділля» повертаються до змагань у першій лізі. Обидва клуби, як відомо, після повномасштабного вторгнення росії в Україну, призупинили свою участь у чемпіонаті. І вже 28 липня розпочнуть новий сезон. До цього ж, обом командам потрібно не просто підготуватися до чемпіонату, а й сформувати нові склади.

Сьогодні, 24 червня, в Волочиську ці команди провели свої перші контрольні матчі в рамках підготовки до чемпіонату в першій лізі. Оновлений «Агробізнес» зустрівся з новим «Поділлям». Щоправда, якщо брати до уваги офіційну інформацію від представників обох клубів, у грі були задіяни футболісти, прізвища яких поки що не називають. Причина – наставники команд у пошуках гравців.

Утім, якщо в «Агробізнесі», який вже більше тижня готується, вже є здесяток футболістів, з якими підписали контракти, про що обіцяють оприлюднити найближчим часом, то ось в «Поділлі» (команда лише розпочала підготовку) – таких гравців лише двоє. Мова йде про Олександра Цибульника та Кирила Костенка, які до 24 лютого 2022 року грали за «Поділля». Решта ж гравців, які сьогодні зіграли – на перегляді, серед яких і виконавці з молоджіної команди хмельничан – хлопці, яким по 16-17 років. Крім цього, для декого з них гра в Волочиську стала другою за цей день. До поєдинку з «Агробізнесом» деякі з них іграли в чемпіонаті області, в матчі якого «Поділля» в Хмельницькому поступилося красилівському «Случу» 1:2.

Агробізнес - Поділля: 24 червня команди зіграли свої перші контрольні матчі в рамках підготовки до чемпіоанту України з футболу в першій лізі

Агробізнес – Поділля: 24 червня команди зіграли свої перші контрольні матчі в рамках підготовки до чемпіоанту України з футболу в першій лізі.

Щодо матчу «Агробізнес» – «Поділля», то він, попри статус товариський, пройшов на високих швидкостях та з боротьбою на багатьох ділянках футбольного поля стадіона «Юність». У першому ж таймі краще виглядали команда з Волочиська. Хоча на початку гри «Поділля» могло відкрити рахунок… Кирило Костенко забив, але його гол не зарахували, бо він перебував в положенні поза грою. Але потім все змінилося. Спочатку на 15-ій, а потім на 20-ій хвилинах «Агробізнес» вразив ворота хмельничани. І обидва голи після розіграшу з кутового прапорця. Може і футболістів волочиської команди ще моменти. Та, власне, і хмельничани могли відграти бодай один гол. Але на перерву пішли за рахунку 2:0.

У другому таймі наставник «Агробізнеса» Олександр Чижевський повністю змінив склад своєї команди. Головний тренер «Поділля» Віталій Костишин – на відсотків 75. І гра вирівнялася. Ще й злива почалася. Та попри дощ футболісти обох команд боролися до останнього, інколи не шкодуючи ні себе, ні суперників, ні футбольного газону, який, між іншим, витрамав і часті підкати футболістів, і чималу кількість опадів.

На 60 хвилині матчу нападник «Поділля», який перебуває на перегляді, «запресингував» голікпера «Агробізнеса», завдяки чому зміг «обікрасти» його та забити гол. Утім, врятувати матч хмельничанам не вдалося. «Агробізнес» перег з рахунком 2:1.

Обидві команди продовжують готуватися до першості. Вже 26 червня «Поділля» в Дунаївцях зіграє черговий спаринг ще з одним представником Хмельниччини в першій лізі – кам’янець-подільським «Епіцентром». Ну, а «Агробізнес» свій другий контрольний матч проведе 28 червня у Львові проти «Карпат».

До вашої уваги фото з матчу «Агробізнес» – «Поділля»:

Агробізнес - Поділля

Кирило Костенко забив у ворота Агробізнеса на 5 хвилині матчу, але гол не зарухвали - півзахисник Поділля перебував в офсайді

Кирило Костенко забив у ворота Агробізнеса на 5 хвилині матчу, але гол не зарухвали – півзахисник Поділля перебував в офсайді

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Олександр Цибульник вивів Поділля в грі проти Агробізнеса в статусі капітана команди

Олександр Цибульник вивів Поділля в грі проти Агробізнеса в статусі капітана команди.

Агробізнес - Поділля

Олександр Чижевський, головний тренер Агробізнеса

Олександр Чижевський, головний тренер Агробізнеса

Віталій Костишин, головний тренер Поділля

Віталій Костишин, головний тренер Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля

Агробізнес - Поділля: матч, який завершився з рахунком 2:1

Агробізнес – Поділля: матч, який завершився з рахунком 2:1

Читайте також – «Поділля» – «Колос»: матч, в якому одна з команд вперше програла в чемпіонаті (ФОТО)

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.