Головна Новини Дорожники Хмельниччини просять мешканців області не влаштовувати вздовж доріг сміттєзвалищ

Дорожники Хмельниччини просять мешканців області не влаштовувати вздовж доріг сміттєзвалищ

by Max
Дорожники Хмельниччини просять мешканців області не влаштовувати вздовж доріг сміттєзвалищ

На всій території області з узбіч працівники сфери вивозять сотні тонн сміття.

На Хмельниччині прибирають від сміття автомобільні дороги державного значення, а також ділянки доріг, на яких утворилися стихійні сміттєзвалища. Про розпочаті роботи повідомили в обласній Службі відновлення та розвитку інфраструктури. Проблема засмічення автошляхів та прилеглих до них територій кожного року не стає кращою, зазначають у відомстві. Дорожники періодично фіксують стихійні сміттєзвалища та купи побутових відходів на виїздах та в’їздах до населених пункті.

Наразі шляховики розпочали роботи з очищення автодоріг та придорожніх смуг від сміття, для того, щоб покращити їх естетично-санітарний стан. Втім, зазначають у відомстві, такі роботи стають непомірно складними, бо виконуються вручну, а дорожники, підіймаючи кожен недопалок, папірець, пакетик чи стаканчик, проходять щодня десятки кілометрів. Додатково на це витрачаються час та кошти, які могли би бути спрямовані на інші необхідні речі, наприклад, на ремонт дефектів покриття після зимового періоду.

Сміття вздовж доріг на Хмельниччині

Окрім великої кількості “звичайного” сміття, на деяких ділянках вздовж доріг утворюються стихійні сміттєзвалища. Фото: Служби відновлення у Хмельницькій області

Служба відновлення у Хмельницькій області звертається до мешканців області, а також до міських, селищних та сільських органів самоврядування з проханням допомоги в проведенні очищення придорожніх смуг на своїх територіях від сміття. Також це стосується учасників дорожнього руху та користувачів дорожньої інфраструктури. Адже саме від їх свідомої поведінки залежить кількість сміття на узбіччях. Тому працівники відомства радять водіям притримуватися наступних правил:

  • залишати сміття у спеціально відведених місцях;
  • не вивозити мішки з побутовим непотребом до зупинок громадського транспорту та місць відпочинку водіїв;
  • не кидати сміття на узбіччя.

Читайте також: В Ізяславі провели торги з продажу колишньої бібліотеки вартістю понад 2 мільйони гривень

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.