Головна Новини Допомога на часі: у Хмельницькому відкрили ветеранський простір «Захист.4.5.0.»

Допомога на часі: у Хмельницькому відкрили ветеранський простір «Захист.4.5.0.»

by Max

Центр вже працює на базі громадської організації «Захист – об’єднання волонтерів», а колектив із 15 профільних спеціалістів зможе надати необхідну допомогу по шести основних напрямках.

У Хмельницькому запрацював ще один ветеранський простір «Захист.4.5.0.». Відкрили його на базі громадської організації «Захист – об’єднання волонтерів». Військовослужбовці та їх родини тут зможуть отримати необхідну допомогу в різних сферах психологічної та соціальної адаптації. Окрім того, поки батьки проходять консультації у спеціалістів, їх діти можуть провести вільний час в облаштованій дитячій кімнаті. Додатково для малюків віком від п’яти років, спеціалісти простору можуть запропонувати заняття з дрібної моторики та різноманітних арт-терапевтичних та розвиваючих ігор.

Як розповіла журналістам телеканалу «Місто» голова громадської організації «Захист – об’єднання волонтерів» Катерина Луцик, поки військовий проходить службу, у ветеранському просторі будуть працювати з його родиною, щоб процес реінтеграції після повернення з фронту для нього пройшов швидше.

Військовослужбовцям та їх родинам тут пропонують психологічний та юридичний супровід, реабілітацію, соціальну підтримку, перекваліфікацію та допомогу у розвитку ветеранського підприємництва. З відвідувачами простору буде працювати штаб із 15 спеціалістів, які пройшли необхідне навчання. Також на базі простору буде працювати і мобільна група, яка за потреби буде виїзжати на виклики по області. Відкриття тренінгового центру у Хмельницькому стало можливим завдяки підтримці та консультації київських колег. Окрім Хмельниччини, такі простори діють ще у Києві та на Житомирщині.

За словами Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, керівництву міста було дуже почесно стати партнерами та співзасновниками даного проєкту. Простір планують зробити комунальною установою, а також до співфінансування його діяльності залучити кошти не тільки з міського бюждету, але й міжнародних донорів та партнерів. Приміщення простору знаходиться в Хмельницькому за адресою: вулиця Кам’янецька, 76.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: У передмісті Старокостянтинова відкрили меморіальну дошку 20-річному захисникові

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.