Головна Life style До Землі летить комета, за якою спостерігали ще первісні люди

До Землі летить комета, за якою спостерігали ще первісні люди

by Max

Повз Землю наступного року пролетить унікальна комета, яку не бачили 80 тис. років. Тобто востаннє це небесне тіло людство бачило у процесі, коли залишало Африку та заселяло решту світу.

Як інформує KURAZH, про це повідомили у виданні LadBible.

Що відомо про наближення комети

На відміну від багатьох інших астрологічних подій, проліт комети буде видно неозброєним оком.

Комета, яка колись була відома як C/2023 A3 (Tsuchinshan-ATLAS), знову була задокументована у лютому минулого року у Південній Африці, Чилі та на Гаваях.

Тепер вона має ще ближче наблизитися до Землі, а у вересні 2024 року наблизитися до Сонця на відстань 36 мільйонів миль.

Оскільки сама комета дуже рідкісна, про неї є лише обмежена кількість інформації, але експерти повідомляють, що вона дуже велика.

Цічен Чжан і Пенсільванський університет заявили, що “умови надзвичайно сприятливі для цієї комети, яка багатообіцяє за багато років, і вона цілком може створити явище, подібне до Аренду-Роланду, після перигелія, якщо вона дійсно виживе”.

На даний момент комета знаходиться між Сатурном і Юпітером, вона мчить на швидкості 290 664 кілометри на годину. Очікується, що вона підійде на мінімальну відстань до Землі 13 жовтня 2024 року.

За розрахунками астрономів, небесне тіло здійснює оберт навколо Сонця за 80660 років. Замикаючи це коло, вона підійде на мінімальну відстань до зірки 28 вересня 2024 року.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.