Головна Політика Дмитро Лиховій залишив посаду речника ОСУВ «Таврія»

Дмитро Лиховій залишив посаду речника ОСУВ «Таврія»

by Max

Дмитро Лиховій залишив посаду начальника відділу зв’язків із громадськістю і речника оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія», йдеться у його повідомленні в фейсбуці.

Лиховій висловив вдячність командувачу ОСУВ «Таврія» Олександру Тарнавському та представникам командування, кожному члену команди і колегам-журналістам.

Також він наголосив, що «маніпулятори і зрадолюби примудрилися подати цей мій пост у контексті якихось утисків і чисток у Збройних силах, прив’язавши до інших кадрових рішень».

Лиховій пояснив, що в ОСУВ «Таврія» перебував у відрядженні, не на постійній штатній посаді, а тимчасово.

«Я й надалі офіцер Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ, речник Генштабу ЗСУ», – зауважив Лиховій.

Раніше командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук оголосив про перехід речника командування Повітряних сил Юрія Ігната на інший напрямок роботи. Сам Юрій Ігнат цього повідомлення наразі не коментував.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.