Головна Новини Для хмельницької лікарні придбали унікальний апарат для лікування судинних захворювань

Для хмельницької лікарні придбали унікальний апарат для лікування судинних захворювань

by Max

Його вартість понад 27 мільйонів гривень.

Нову спеціалізовану операційну відкрили в одному з відділень Хмельницької міської лікарні. Її обладнали апаратом нового покоління – ангіографом, аналогів якому в медичному закладі раніше не було. З придбанням ангіографа з’явилася можливість робити оперативні втручання, зокрема в напрямку нейрохірургії та кардіології, які раніше були не доступні в нашому місті. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Як розповідає Володимир Мойсюк, медичний директор КП «Хмельницька міська лікарня», цей апарат дає можливість візуалізувати стан судин пацієнта та надати надзвичайно ретельну картину лікареві для того, щоб зробити оперативні втручання та врятувати пацієнтові життя.

Додає, що використовуватимуть ангіограф першочергово для лікування судинних уражень головного мозку під час нейрохірургічних операцій. Медики зізнаються, це великий прорив у порятунку людей з інсультами. Адже нині це одна з досить розповсюджених патологій, яка часто призводить до інвалідності та навіть летальних випадків.

За словами лікарів, раніше у Хмельницькому інсульти лікували консервативним методом, а пацієнтів, які потребували оперативних втручань такого плану, направляли на лікування до столичних медзакладів чи спеціалізованих клінік в інші великі міста України.

Крім нейрохірургії, ангіограф також будуть використовувати в кардіології, зокрема для встановлення стентів для людей з інфорктами міокарда.

Оперуватимуть у новій спеціалізованій операційній і військових. Зокрема, завдяки обладнанню можна буде робити малоінвазивні втручання з максимальним результатом.

Придбали ангіограф за гроші міського бюджету. Його вартість понад 27 мільйонів гривень. Ще у 7 мільйонів обійшовся ремонт та облаштування спеціалізованого відділення. Запрацює воно уже в травні.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: Чому в Хмельницькому замайоріли прапори країн ЄС

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.