Головна Life style Для чого смажити солоні огірки, якщо ви готуєте макарони

Для чого смажити солоні огірки, якщо ви готуєте макарони

by Max

Макарони та солоні огірки — досить неочікуване поєднання продуктів для однієї страви. Але це цікавий спосіб внести різноманіття. Далі в статті ви зможете дізнатися, яким чином можна покращити макарони та зробити їх надзвичайно смачними.

Подробиці

Пропонуємо вам спробувати рецепт макаронів зі смаженими огірками. Почати треба саме з відварюванням спагеті, ріжків чи спіральок та ін. Варити треба не до повної готовності. Нехай макарони злегка залишаться твердуватими.

Поки макарони знаходяться в воді, подрібніть кілька солоних огірків. Точніше їх потрібно натерти на тертці. Вичавіть з них розсіл.  Наріжте цибулину та моркву та все це обсмажте.

В засмажку викладіть відварені макарони. Вогонь повинен бути слабким. Прогрійте все разом, щоб макарони дійшли до готовності. Все, апетитна страва готова, а макарони отримали новий смак.

Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.