Головна Life style Дієтологи розповіли, як привчити себе їсти менше солодкого

Дієтологи розповіли, як привчити себе їсти менше солодкого

by Max
Дієтологи розповіли, як привчити себе їсти менше солодкого

Шкода солодкого для здоров’я давно відома, але ми часом не можемо змусити себе відмовитися від зайвого тістечка або шоколадки. Якщо ви дійсно вирішили скоротити вживання цукру, спробуйте діяти не різко, а поступово, крок за кроком, інформує KURAZH.

Для початку відмовтеся від солодкого чаю та кави. Замість них краще пити якомога більше чистої води. Якщо вже сильно захочеться напою, що бадьорить, — приготуйте собі каву або чай без цукру, або з мінімальною його порцією.

Другий крок — включіть у свій раціон більше білків і жирів: за їх рахунок знизиться споживання вуглеводів, зокрема — цукру.

Замість шоколадки перекусіть горіхами або ягодами.

Третій — постійно відкривайте для себе нові смаки і нові продукти, так ви зможете легше відвикнути від солодкого. Наприклад, пробуйте екзотичні фрукти — вони можуть стати чудовою заміною цукровим десертам.

І ще одна порада: їжте частіше і готуйте собі правильні перекуси. Ними можуть стати пакетик горіхів, нежирний йогурт або яблуко. Так ви уникнете спокуси з’їсти шоколадку або шматок торта.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.