Головна Новини Дев’ять підприємців змагались на аукціоні за приміщення на Кам’янецькій

Дев’ять підприємців змагались на аукціоні за приміщення на Кам’янецькій

by Max

Вартість приміщення зросла втричі.

За результатами торгів вартість приміщення у будівлі на вулиці Кам’янецькій, 106, яке розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку, зросла втричі та склала 550 тисяч гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Ще на початку березня Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради виставило на торги приміщення загальною площею 46,7 квадратних метрів у будівлі на вулиці Кам’янецькій, 106, яке розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку. Вхід в приміщення здійснюється через під’їзд житлового будинку.

Варто зазначити, що приміщення знаходиться в оренді до лютого 2027 року у приватного підприємця.

Тоді стартова ціна приміщення складала 376 тисяч гривень.

Але аукціон 29 березня не відбувся через відсутність учасників. Після цього стартова ціна приміщення зменшилась вдвічі – до 188 тисяч гривень. І на новий аукціон прийшли відразу дев’ять учасників.

Тож в результаті торгів найбільша пропозиція склала 550 тисяч гривень. Таку суму запропонував Барбарук Володимир Григорович.

За даними порталу YouControl, Володимир Барбарук є співзасновником трьох підприємств: ТОВ “Тріада Поділля”, ТОВ “Фудкорт Поділля” та ТОВ “Мачін Україна”.

Раніше сайт “Є” писав, що Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради провело торги з продажу нежитлового приміщення вартістю 1,85 мільйона гривень. Переможцем стала Добжанська Юлія Володимирівна.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.