Головна Новини Держгеонадра виставили на продаж дозвіл на користування піщаним родовищем на Хмельниччині

Держгеонадра виставили на продаж дозвіл на користування піщаним родовищем на Хмельниччині

by Max

Дозвіл на користування надрами видають на 20 років.

Державна служба геології та надр України виставила на продаж спеціальний дозвіл на користування надрами – Борисівськe ділянкe, яка розташована у Шепетівському районі. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Борисівська ділянка піску, гравію, піщано-галькового матеріалу розташована неподалік від села Борисів Шепетівського району, на території Плужненської територіальної громади.

Спеціалізовані геологорозвідувальні роботи на Борисівській ділянці не проводились. Але район розташування ділянки робіт вивчався в процесі геологічного картування. За матеріалами геологічної зйомки на території робіт підтверджується наявність піску та піщано-гравійних порід виходами подекуди на денну поверхню цих порід та кустарними копальнями, в яких у незначній кількості проводився видобуток корисних копалин.

На базі запасів Борисівської ділянки можливе видобувне підприємство потужністю 80 тисяч кубічних метрів піску та 20 тисяч кубічних метрів піщано-гравійної сировини на рік.

Розташування ділянки біля Плужненської громади. Фото: prozorro.sale

Вид користування надрами, на який надається дозвіл: геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка, корисних копалин з подальшим видобуванням корисних копалин (промислова розробка родовищ).

Мова йде про дозвіл на на користування надрами протягом 20 років. Вартість геологічної інформації – 6 % ціни спеціального дозволу на користування надрами.

Стартова ціна дозволу – 4,69 мільйона гривень.

Розмір гарантійного внеску для участі в аукціоні – два мільйона гривень. Проведення аукціону запланували на 14 вересня.

Раніше сайт “Є” писав, що київське ТОВ “Контур” перемогло в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами Тростянецького родовища, яке розташоване у Шепетівському районі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.