Головна Новини Державне бюро розслідувань виявило на Хмельниччині незаконно приватизовану землю, що належить Міноборони

Державне бюро розслідувань виявило на Хмельниччині незаконно приватизовану землю, що належить Міноборони

by Max

Підозрюють посадовицю з Старокостянтинівської міськради.

У власність Міністерства оборони повернули 46 земельних ділянок, що розташовані на території Старокостянтинівської громади. За матеріалами Державного бюро розслідувань, ці землі було незаконно відчужено. До цього причетна посадовиця Старокостянтинівської міської ради, повідомляють у пресцентрі відомства.

У процесі розслідування встановили, що під час інвентаризації земель громади жінка віднесла 12 гектарів земель Міністерства оборони до комунальної форми власності. Спираючись на це, депутати Старокостянтинівської міськради передали майже 12 га земель Міноборони у приватне користування, а посадовиця погодила проєкт цього рішення.

Протягом 2023 року за рішенням суду повернули у власність Міністерства оборони України 46 земельних ділянок загальної площею 8 гектарів. Судові процеси щодо повернення решти земельних ділянок ще тривають. Публічне обвинувачення підтримує Хмельницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Читайте також: Скільки «шахедів» цієї ночі знищили на Хмельниччині

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.