Головна Новини Дерев’яна екостежка, бінокль і не тільки: на Бакоті оновлюють локації для туристів

Дерев’яна екостежка, бінокль і не тільки: на Бакоті оновлюють локації для туристів

by Max

Також природоохоронці заклали тут дослідні ділянки, які будуть доступні для огляду.

На Бакоті готуються до відкриття туристичного сезону-2024. Як повідомляють в Національному природному парку «Подільські Товтри», цьогоріч туристів очікують низка нових локацій, стежок і маршрутів.

Зокрема, наразі, на рекреаційній ділянці «Давня Бакота» завершують будівництво еколого-пізнавальної стежки «Водно-болотне угіддя «Бакотська затока» з оглядовим майданчиком.

Зазначають, що підвісну дерев’яну екостежку встановлюють, аби зменшити негативний вплив на природу Бакоти. Також науковці парку заклали тут дослідні ділянки, інформацію про які можна буде переглянути, прогулюючись територією рекреаційної ділянки та еколого-пізнавальною стежкою.

На оглядовому майданчику також встановлюють інтерактивну книгу, 3D макет Бакотської затоки та стаціонарний бінокль.

«Крім того, впроваджуємо комплекс протиерозійних заходів та робіт по існуючій грунтовій стежці на спуску до нижнього майданчика. А ще будуть інформаційні стенди, інтерактивні моделі, персональні аудіогіди, зони відпочинку та багато інших цікавинок», – зазначають в НПП «Подільські Товтри».

На Бакоті будуть нові туристичні локації. Фото: НПП «Подільські Товтри»

На Дністер можна буде дивитися через бінокль. Фото: НПП «Подільські Товтри»

Підвісну дерев’яну екостежку встановлюють, аби зменшити негативний вплив на природу Бакоти. Фото: НПП «Подільські Товтри»

Читайте також: На Шепетівщині землям заказника «Княже озеро» повернули охоронний статус

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.