Головна Новини Церква у Лісових Гринівцях покинула московський патріархат

Церква у Лісових Гринівцях покинула московський патріархат

by Max

На Хмельниччині триває перехід релігійних громад до лав Православної церкви України. Цього разу таке рішення підтримали мешканці села Лісові Гринівці Лісовогринівецької громади.

Як повідомив депутат Хмельницької районної ради Олександр Чорнієвич, відбулися збори релігійної організації храму Святої мучениці Параскеви.

«Зійшлося більше 700 членів релігійної організації. Присутні на зборах одноголосно підтримали зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях релігійної організації з упц мп та приєдналися до помісної Православної Церкви України», – написав депутат.

Дпдамо, суд обрав запобіжний захід чотирьом підозрюваним у хуліганстві біля Києво-Печерської лаври. Їх взяли під цілодобовий домашній арешт. Відомо, що серед них є відома активістка і прихильниця московського патріархату Вікторія Кохановська з Кам’янеччини.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.