Головна Новини Чи переведуть у Хмельницькому школи на дистанційне навчання 23 і 24 лютого

Чи переведуть у Хмельницькому школи на дистанційне навчання 23 і 24 лютого

by Max

Міська влада хоче створити умови, щоб батьки мали вибір.

У першу річницю масштабної війни рашисти можуть посилити ракетні обстріли. Тому деякі міста вирішили запровадити у школах дистанційне навчання. Наприклад, у Кам’янці-Подільському 23-24 лютого, а у Броварах Київської області — 22-24 лютого. Інші, як Івано-Франківськ, поки вивчають таку можливість.

Кореспонденти сайту «Є» вирішили дізнатися, чи всі школи Хмельницької громади у ці дати перейдуть на дистанційне навчання. За коментарем звернулися до заступника міського голови Михайла Кривака.

За його словами, міська влада не планує рекомендувати школам змінювати режим роботи. Небезпека масованого ракетного обстрілу існує будь-якого дня, а не лише в конкретні дати. Тому мають бути створені умови, щоб батьки мали право вибору: відправити дитину в школу на очне навчання чи залишити її вдома на дистанційному.

«Наразі немає чіткого розуміння, де безпечніше: у шкільному укритті чи у будинку на поверхах. Ми знаємо, що люди вдома не завжди спускаються в укриття під час повітряної тривоги. А вчителька у школі точно заведе дітей в укриття», — зазначив Михайло Кривак.

Нагадаємо, востаннє рашисти атакували Хмельницький 18 лютого. Вони випустили чотири крилаті ракети «Калібр». Половину збили наші захисники. Втім, на жаль, були прильоти.

Одна з ракет влучала у військовий об’єкт, інша — поблизу зупинки міського транспорту. Як наслідок, за медичною допомогою звернулися двоє поранених. На щастя, травми виявилися не важкими. Однак від ракетного обстрілу постраждали житлові будинки, три навчальні заклади, магазини, кафе та приватний транспорт. В них вибуховою хвилею повибивало вікна. Комунальники після завершення повітряної тривоги одразу почали ліквідовувати наслідки ворожої атаки.

Читайте також: У Хмельницькому побудують вело-пішохідну доріжку на вулиці Бандери майже за п’ять мільйонів

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.