Головна Life style Чи можна кішку регулярно годувати рибою?

Чи можна кішку регулярно годувати рибою?

by Max

Ні для кого не секрет, що більшість кішок буквально обожнюють рибу. Однак давати вихованцеві цей продукт занадто часто точно не можна. Експерти розповіли, чому надлишок риби може нашкодити тварині, інформує KURAZH.

Вся річ у тім, що в складі риби міститься величезна кількість речовин. Зокрема, білки і мінерали. Якщо давати кішці продукт занадто часто, то ці речовини можуть стати шкідливими. Зокрема, спровокувати сечокам’яну хворобу, а також дефіцит вітаміну К.

Якщо ж часто давати кішці річкову рибу, то вихованець може заразитися ще й гельмінтами. Все через те, що такий продукт точно не можна назвати абсолютно чистим.

Тому давати кішці рибу варто не частіше, ніж один-два рази на тиждень. Причому краще вибирати морський варіант. З такої риби краще видалити кістки, після чого проварити її протягом п’яти хвилин. У такому разі вдасться зберегти здоров’я кішки.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.