Головна Life style Чому скручується листя яблуні: про що це свідчить, чи варто бити на сполох

Чому скручується листя яблуні: про що це свідчить, чи варто бити на сполох

by Max

Майже всі проблеми плодових дерев відбиваються на стані їхнього листя. Якщо воно змінилися, саме час оглянути сад і виявити проблему, щоб врятувати рослини і отримати відмінний урожай.

Наприклад, якщо листя скручується, це може говорити про дефіцит живлення. Важливо підживлювати яблуню, щоб уникнути проблем та отримувати щороку соковиті фрукти.

Подробиці

Але як зрозуміти, яких саме елементів потребує яблуня?

Найчастіше дерево потребує калію. У цьому випадку листя може бліднути, краї стають ламкими, сухими, також вони злегка скручуються.

Крім цього, треба оглянути рослину на наявність шкідників. Якщо дерево атакувала попелиця, листовійка, то листя також може скручуватися. Важливо якнайшвидше вжити заходів для боротьби з комахами, які можуть знищити урожай.

Якщо листя не тільки скручується, але на них при цьому з’являється білий наліт, то це ознака появи грибка.

Варто також додати, що нерідко причиною скручування листя яблуні стає неправильний полив, а особливо у спекотний період. У цьому випадку достатньо скоригувати режим поливу.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.