Головна Life style Чому пуп’янки на трояндах не розпускаються, а засихають: можливі причини

Чому пуп’янки на трояндах не розпускаються, а засихають: можливі причини

by Max

Якщо на ваших трояндах засохли бутони, то це означає, що квітці чогось бракує. Троянди вибагливі у догляді.

Подробиці

Причин засихання бутонів на кущі може бути багато. Основні це: недотримання правил поливу, нестача поживних речовин, захворювання та шкідники, погодні умови, неправильно обране місце посадки.

Троянди сонцелюбиві рослини, а якщо їм бракує світла, вони не розвиваються й не квітнуть. Якщо кущ росте у затінку, то троянда може скидати пуп’янки разом із листям.

Але важливо, щоб при посадці троянд обирали місце, яке не знаходиться цілий день на відкритому сонці. Найкраще, щоб сонце було у першій половині дня.

Всихання бутонів може бути від перезволоження. Коренева система й рослина втрачає пуп’янки. Якщо бракує вологи, то троянда також може втратити бутони.

Також причиною можуть бути й комахи-шкідники. Найчастіше – це попелиця. Троянда, вражена попелицею, може засохнути разом з пуп’янками.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.