Головна Life style Чому опадає цвіт та зав’язь на баклажанах: можливі причини

Чому опадає цвіт та зав’язь на баклажанах: можливі причини

by Max

by Max

Баклажани дуже вибаглива у догляді городня культура. Вони нестійкі до шкідників та захворювань. Якщо баклажанам чогось бракує під час цвітіння, вони можуть скинути цвіт.

Подробиці

Треба контролювати вологість ґрунту. В спеку під час цвітіння норма поливу баклажанів повинна бути 5–10 л на 1 кв. м. Але й надлишок вологи в ґрунті також може бути шкідливим й призводить до опадання, зав’язі та розвитку грибків.

Баклажани чутливі до перепадів температури. Оптимальна температура  для росту та плодоношення від 25 до 28 градусів. Якщо температура опускається до 15 градусів, то запилення квіток не відбувається й вони опадають.

Зав’язь може осипатися, якщо раптом пошкодите стебло під час прополювання. Тому треба бути обережними. Якщо переборщити з азотними добривами, то баклажани скидатимуть цвіт.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.