Головна Life style Чому не піднімається яблучний пиріг: помилки молодих господинь

Чому не піднімається яблучний пиріг: помилки молодих господинь

by Max

Найпопулярнішим яблучним пирогом є шарлотка, яка вважається найпростішим видом випічки. Відмінний результат виходить навіть у молодих господинь, якщо вони готують страву за правилами. Апетитний вигляд має випічка, яка гарно піднялася. Але часом яблучний пиріг виходить тонким, що засмучує кулінара.

Які помилки призводять до цього:

  1. Дехто забуває про те, що для приготування шарлотки потрібно брати досить багато курячих яєць. Прийнято вважати, що на 1 кілограм яблук необхідно додати не менше 6 яєць.
  2. Також важливим моментом є збивання яєць. По-перше, яйця варто брати прямо з холодильника, щоб вони були холодними. По-друге, з яйцями потрібно довго працювати. Збивати яйця варто не менше 15 хвилин.
  3. Деякі господині користуються невдалими рецептами. Шарлотка – це простий пиріг, у складі якого немає нічого, крім самих яблук, цукру, борошна та курячих яєць. Не варто експериментувати із зайвими продуктами. Тоді пиріг порадує вас своєю пишною текстурою.
  4. Не можна додавати відразу всю кількість борошна. Спочатку просійте його, а потім уже акуратно вводьте невеликими порціями.
  5. Якщо в тісті є грудочки, то такий пиріг не можна відправляти в духовку. Спочатку потрібно розібратися з недосконалостями тіста.
  6. Важливо домогтися правильної консистенції тіста. Деякі господині роблять його занадто густим і “міцним”. У такому разі не варто чекати, що яблучний пиріг підніметься. Класична шарлотка готується на рідкому тісті, яке більше схоже на сметану з високим відсотком жирності.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.