Головна Life style Чому не можна викидати використані батарейки у смітник

Чому не можна викидати використані батарейки у смітник

by Max

Батарейка, яку викинули у смітник, може бути великою загрозою для довкілля та здоров’я людини. У містах є спеціальні контейнери для використаних батарейок, але деякі люди продовжують викидати будь-де, забруднюючи довкілля.

Подробиці

Маленька батарейка містить в собі різні агресивні кислоти, ртуть, свинець. При розкладанні вона забруднює ґрунт, отруює воду та повітря. Її називають бомбою уповільненої дії.

Пальчикова батарейка, яку викидають у смітник, забруднює майже 20 кубометрів землі важкими металами. В одній маленькій батарейці, яка потрапляє на звалище, серед тонн сміття, кількість ртуті перевищує всі допустимі норми.

Якщо в землі розклалася батарейка, то вирощені на цьому ґрунті овочі не можна вживати у їжу. Це може призвести до непомітного поступового отруєння організму.

Перш ніж викинути використану батарейку – подумайте, якої шкоди вона може завдати.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.