Головна Life style Чому кішки люблять висоту: цікаво знати

Чому кішки люблять висоту: цікаво знати

by Max

Спритні кішки обожнюють забиратися під стелю. Навіть маленьке кошеня намагається видертися, як можна вище і поступово освоює територію

Вивчивши поведінку кішок, експерти знайшли дві причини, які змушують тварин дертись на верхівку, інформує KURAZH.

Спостереження та укриття

Кішкам подобається жити на високих поверхнях, тому що звідти відкривається відмінний огляд на все приміщення і при цьому, саму кішку не видно. Відповідно вона перша побачить небезпеку або потенційну жертву, а також зможе з комфортом відпочити, не боячись бути спійманою іншим хижаком.

Поки він буде дертися вгору, кішка встигне втекти іншим шляхом або зайняти вигідну оборонну позицію. Спробуйте зняти вихованця з шафи. Він напевно буде чинити опір і може пустити в хід кігті.

Крім цього, якщо в будинку проживає кілька тварин, то зайняте на верхній точці у квартирі місце, повідомляє родичам, що на даний момент головний той, хто зайняв цю висоту. Іноді, кішки можуть ганяти один одного з улюбленого місця. Тому, господар повинен забезпечити кожного вихованця затишним місцем нагорі.

Дертися вгору для кішки важливо і є потребою

Якщо подивитися на те, як поводяться кішки в дикій природі, то можна помітити, що вони вибирають досить високі місця. Дуже часто можна спостерігати котів, які мешкають поблизу від дерев або інших високих поверхонь. Як тільки їм здається, що ситуація стає небезпечною, вони вмить забираються наверх по дереву.

Домашні вихованці також, як і дикі родичі прислухаються до своїх інстинктів. Хоча у квартирі їм, зазвичай, нічого не загрожує, але бажання знайти безпечне місце переважує, і кішка починає освоювати шафи і полиці.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.