Головна Life style Чому картопля після запікання стає твердою

Чому картопля після запікання стає твердою

by Max

Запечена картопля входить в категорії найулюбленіших гарнірів. Від неї очікують золотисту скоринку та м’яку середину. Але іноді вона виходить зовсім не такою. Сира, тверда, пересушена — зіпсований гарнір. Виправте помилки, щоб картопля завжди була ідеально приготованою.

Подробиці

Рекомендується запікати картоплю не на деко, а в формі. Не завжди це повинна бути скляна. Можна й з іншого матеріалу. Якщо ви викладаєте картоплю в один шар на деко, то в такому випадку вона також частіше пересушується.

Хрустка скоринка — смачна ціль. Замаринуйте картоплю в вершковому маслі. Ви побачите, наскільки буде апетитний результат. Не забудьте про спеції: пажитник, імбир, часник, зелень, червоний та чорний перці та ін.

Не кладіть сиру картоплю в духовку. Краще її спочатку відварити 3-5 хвилин від початку закипання води, а потім вже приправити та відправити в духовку. В цьому випадку точно не буде сирої середини. Буде хрустка скоринка та м’якенька в розрізі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.