Головна Life style Чому досвідчені кулінари додають картопляне пюре в тісто для млинців

Чому досвідчені кулінари додають картопляне пюре в тісто для млинців

by Max

Млинці є досить популярною стравою, оскільки на їхній основі можна робити як смачні десерти, так і повноцінні другі страви. При стандартному приготуванні тіста використовуються борошно, яйця, молоко і цукор із сіллю. Однак мало хто знає, що досвідчені кулінари не забувають додавати в тісто ще й картопляне пюре. Ця хитрість дає змогу млинцям зберігати текстуру, не “виходити” грудкою. До того ж, картопляні млинці виходять більш ситними та смачними.

Як правильно додавати пюре?

На склянку борошна варто взяти щонайменше 5 картоплин середнього розміру, відварити їх до готовності в підсоленій воді. Але це ще не все.

Для надання більш цікавого смаку вам варто обсмажити також одну цибулину. Потім доведіть овочі до стану пюре за допомогою блендера і введіть в основну масу, ретельно перемішуючи складові.

Також не забудьте і про молоко – на вказаний обсяг варто брати близько 350 мл. З яйцями простіше – буде достатньо трьох штук.

Найкраще випікати картопляні млинці на антипригарній сковорідці невеликими за розміром.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.