Головна Новини Чоловік, який вкрав велосипед, позбавлений волі в Старокостянтинові.

Чоловік, який вкрав велосипед, позбавлений волі в Старокостянтинові.

by Max

Маючи кілька судимостей, засуджений не став на шлях виправлення.

Старокостянтинівський районний суд виніс вирок місцевому мешканцю, якого звинуватили в крадіжці велосипеда та в незаконному проникненні до житла. Вердикт – наступні п’ять років він має провести за гратами.

Востаннє цей чоловік був засуджений за крадіжки в січні 2022 року. Тоді його позбавили волі на два роки та два місяці. Але в січні 2023 року невідбуту частину покарання замінили на 240 годин громадських робіт. Чоловік, не відпрацювавши 194 години, знову вчинив злочин.

Цього разу він, як йдеться у вироку, який оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень, 15 березня цього року в Старокостянтинові на вулиці Івана Франка викрав велосипед вартістю 4 212 гривень. А за декілька днів до цього таємно проник до одного з будинків міста. Як пояснив згодом – щоб переночувати. «Обмежившись в судовому засіданні за згодою учасників судового провадження в порядку ст. 349 КПК України показаннями обвинуваченого, який повністю визнав себе винним у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень, суд визнав недоцільним дослідження інших доказів щодо вищевказаних фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються, і вважає доведеним пред`явлене обвинуваченому обвинувачення», – йдеться вироку.

Тож суд взяв до уваги те, що чоловік вже мав декілька судимостей, а нові злочини були вчинені умовах воєнного стану і призначив нове покарання – 5 років позбавлення волі. А викрадений велосипед, який був на зберіганні в поліції – повернути власнику. Вирок Старокостянтинівського суду ще може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте також: Повірили в грошову допомогу – двоє мешканців області стали жертвами шахраїв

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.