Головна Новини Через ожеледь частина Хмельниччини знеструмлена

Через ожеледь частина Хмельниччини знеструмлена

by Max

У ніч, з п’ятниці на суботу, енергетикам додалося роботи. Як повідомляють у пресслужбі «Хмельницькобленерго», внаслідок намерзання ожеледі на повітряних лініях, падіння гілок та дерев – кількість аварійних пошкоджень ліній значно зросла.

«Найбільше пошкоджень сталося у колишніх Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Ярмолинецькому, Волочиському, Старокостянтинівському, Старосинявському районах електричних мереж та у Хмельницькій територіальній громаді», – йдеться у повідомленні.

Бригади здійснюють аварійно-відновлювальні роботи та працюватимуть всі вихідні, залучаючи додатковий персонал та техніку.

Як зазначив голова ОВА Сергій Гамалій, станом на ранок внаслідок погодних умов в області знеструмлено 348 населених пунктів. Відключено від електропостачання понад 54 тисяч споживачів.

Зверніть увагу, що можливі похибки у відключеннях за Графіком погодинних відключень. Як раніше повідомляло «Хмельницькобленерго», 14 січня у пікові години відключення відбуватимуться одночасно за двома чергами.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.