Головна Новини Частину вулиці Степана Бандери у Хмельницькому перекриють для транспорту

Частину вулиці Степана Бандери у Хмельницькому перекриють для транспорту

by Max

Причина – продовження аварійно-відновлювальних робіт на водогоні.

У понеділок, 11 березня, у Хмельницькому перекриють рух громадського та автомобільного транспорту вулицею Степана Бандери – на ділянці від вулиці Зарічанської до вулиці Верхньої Берегової. Причина – продовження аварійно-відновлювальних робіт на самопливному колекторі, що на вулиці Степана Бандери, які проводитиме «Хмельницьководоканал».

Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради, роботи, що розпочалися на цій ділянці кілька днів тому, продовжено через високу складність роботи.

Відтак, 11 березня і до завершення робіт буде перекрито рух громадського та автомобільного транспорту вулицею Степана Бандери, на ділянці від вулиці Зарічанської до вулиці Верхньої Берегової.

Транспортні засоби тролейбусних маршрутів здійснюватимуть об’їзд ділянки ремонту вулицею Зарічанською, Старокостянтинівським шосе та проспектом Миру.

Маршрут № 1 сполученням «Міська лікарня – Сілістра» буде скасовано.

Транспортні засоби автобусних маршрутів здійснюватимуть об’їзд через вул. Зарічанську, Свободи та проспект Миру.

Автобуси курсуватимуть проспектом Миру до зупинки громадського транспорту «Костел».

Читайте також: Де  в Хмельницькому 11 березня не буде світла

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.