Головна Life style Буряк тривалий час не буде псуватися, якщо при варінні додати один інгредієнт

Буряк тривалий час не буде псуватися, якщо при варінні додати один інгредієнт

by Max

Відварений буряк іноді не весь використовується за один раз. Буває, що забагато вкинули до каструлі. Нічого страшного, адже можна його зберегти до наступного використання. Щоб перестрахуватися, потрібно варити коренеплід з додаванням одного інгредієнта. Він допоможе продовжити термін зберігання.

Подробиці

До води з буряком потрібно покласти лимонну кислоту. Знадобиться лише одна дрібка. Потрібно покласти її наприкінці приготування.

Якщо у вас немає лимонної кислоти, використайте звичайний лимон. Вичавіть трохи соку та влийте в воду. Навіть оцет підійде для цієї мети. Що у вас є, те і використовуйте.

Суть методу полягає в тому, що кислота допоможе коренеплоду довше залишатися свіжим та не псуватися. Відіграє роль консерванту. А ще буряк збережене насичений колір.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.