Головна Економіка Блінкен заявив у Лондоні: США нададуть Україні додаткові 1,3 млрд доларів

Блінкен заявив у Лондоні: США нададуть Україні додаткові 1,3 млрд доларів

by Max

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати нададуть Україні додаткові 1,3 мільярда доларів фінансової допомоги.

Виступаючи на Конференції з відновлення України в Лондоні, він сказав, що ця підтримка дозволить «капітально відремонтувати її енергетичну мережу» та модернізувати іншу критичну інфраструктуру.

«Відновлення – це закладення фундаменту для процвітання України як безпечної, незалежної країни, повністю інтегрованої з Європою, пов’язаної з ринками по всьому світу», – сказав Блінкен, якого цитує CNN.

За словами держсекретаря США, 657 мільйонів доларів США допоможуть модернізувати залізничні лінії, порти та іншу критичну інфраструктуру України, 100 мільйонів доларів будуть використані для допомоги в оцифруванні національних систем, «щоб збільшити швидкість і зменшити корупцію», а 35 мільйонів доларів підуть українським підприємствам.

Блінкен додав, що понад 520 мільйонів доларів із загальної суми підуть на допомогу Україні у «капітальному ремонті її енергетичної мережі».

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час виступу на Конференції з відновлення України. Лондон, 21 червня 2023 року

Крім того, Велика Британія оголосила про надання додаткової фінансової допомоги, включаючи 305 мільйонів доларів двосторонньої допомоги та до 318 – розширення British International Investment в Україні.

Велика Британія проводить 21–22 липня Конференцію з відновлення України, щоб допомогти країні швидко залучити іноземні інвестиції. Очікується, що на захід до Лондона прибудуть понад 1000 іноземних високопосадовців із 61 країни, представників неурядових організацій і сотні лідерів бізнесу та підприємців.

Читайте також: Зеленський: Київ чекає на мужність лідерів НАТО і «політичного визнання» дій України

Ця конференція є продовженням циклу щорічних заходів, останній з яких провели в швейцарському Лугано у липні минулого року.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.