Головна Новини Біолабораторії та «рускій мір»: у Хмельницькому судили пенсіонерку, яка поширювала російську пропаганду

Біолабораторії та «рускій мір»: у Хмельницькому судили пенсіонерку, яка поширювала російську пропаганду

by Max

Вона репостила пропагандистські матеріали у забороненій соціальній мережі.

Хмельницький міськрайонний суд визнав винною у колабораційній діяльності місцеву мешканку. Літня жінка минулого року поширювала ворожу пропаганду. Зокрема, про американські біолабораторії, возвеличування окупантів та «споконвічно російські землі». За це їй заборонили обіймати певні посади та зобов’язали оплатити проведення експертиз. Про це свідчить вирок суду від 19 травня.

Згідно з ним, протягом березня-липня минулого року обвинувачена у забороненій соціальній мережі «Однокласники» вподобала низку пропагандистських дописів. А також поширила їх на власній сторінці. Фактично ними вона виправдовувала вторгнення російських окупантів. Наприклад, серед них був заклик «поклонитися кожному з бійців російської армії та народних республік», які «вичищають бруд зі споконвічно російських земель».

Були й інші дописи, картинки та пісні, які возвеличували російських окупантів. Не обійшлося й без фейків про американські біолабораторії.

У травні цього року пенсіонерка уклала угоду з прокуратурою та визнала свою провину. А також погодилася з визначеним для неї покаранням.

Тож суд визнав її винною за частиною 1 статті 111-1 Кримінального кодексу — у заперечуванні збройної агресії проти України та виправдовуванні дій окупантів. Їй заборонили протягом десяти років обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування. Крім того, жінка повинна сплатити 1 тисячу 912 гривень за проведення експертиз.

До теми: У Ярмолинцях покарали пенсіонера, який захищав путіна

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.