Головна Новини Більшість хмельничан вважають, що справи у місті йдуть у правильному напрямку – соцопитування групи «Рейтинг»

Більшість хмельничан вважають, що справи у місті йдуть у правильному напрямку – соцопитування групи «Рейтинг»

by Max

Так вважає 63 відсотки.

Соціологічна група «Рейтинг» удев’яте провела всеукраїнське муніципальне опитування на замовлення Міжнародного республіканського інституту. У рамках нього дали відповіді на питання 16800 респондентів з 21 обласного центру. Результати оприлюднив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Згідно з ними, Хмельницький – у топі за зведеним індексом якості надання 19 сфер і послуг. За цим параметром місто посіло 3 місце серед 21-го обласного центру. Оцінка: 3,4 з 5.

Ділить із Хмельницьким третє місце Чернігів (прифронтове) й Тернопіль. На другому місці Вінниця (індекс якості 3,5), а першість – за Луцьком (індекс якості 3,6).

На питання про те, в якому напрямку йдуть справи у місті 63 відсотки опитаних хмельничан зазначили, що у правильному, а от 22 відсотки відповіли протилежне. Ще 15 відсотків опитаних утрималися від відповіді.

Щодо схвалення місцевої влади 57 відсотків опитаних відповіли ствердно. Окремо діяльність міського голови схвалюють 66 відсотків опитаних. 

Питали й у хмельничан думку про те, чи легко у місті відкрити бізнес. 5 відсотків респондентів вважають, що це дуже легко. Також зазначають, що це досить легко 31 відсоток опитаних. Натомість 21 відсоток вказали, що започаткувати власну справу тут досить складно, ще 11 відсотків респондентів обрали відповідь “дуже складно”. Утрималися від відповіді 32 відсотки. 

Детальніше з результатами опитування можна ознайомитися в інфографіці.

Читайте також: Хмельницький зайняв 5 місце за кількістю придбаних дронів містами у 2023 році

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.