Головна Life style Банани залишаються свіжими й не буріють протягом 15 днів завдяки геніальному методу

Банани залишаються свіжими й не буріють протягом 15 днів завдяки геніальному методу

by Max

Блогер Дастін Хедлі, який перевіряє достовірність порад з інтернету, стверджує, що знайшов ефективний спосіб продовжити термін зберігання бананів на два тижні, інформує KURAZH.

За словами Хедлі, він неодноразово чув, що банани треба помістити у воду, щоб зберегти їхню свіжість. Для перевірки цієї теорії він узяв дві зв’язки по три банани: одну залишив просто так, а другу помістив у ємність із водою.

Блогер стверджує, що не підходив до фруктів і не чіпав їх. За його словами, через 12 днів він записав нове відео, в якому назвав банани з першої зв’язки коричневими і млявими, а з другої — цілком придатними до вживання. Хедлі продемонстрував, що шкірка фруктів, які перебували у воді, залишилася жовтою, хоча і вкрилася коричневими плямами, до того ж їхній м’якуш був досить твердим і пружним.

“Якщо купити банани зеленими, а потім використовувати цей метод, загалом вони можуть зберігатися до 15 днів”, — резюмував Хедлі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.