Головна Life style Багаті на колаген: ці продукти зменшують появу зморшок

Багаті на колаген: ці продукти зменшують появу зморшок

by Max

Для того, щоб відтягнути процес старіння, треба дотримуватися золотого правила – використовувати засоби проти сонця, регулярно очищувати та зволожувати шкіру. Але якщо поповнювати запаси колагену на рівні харчування, то мати гладеньку шкіру без зморшок стане ще простіше, повідомляє KURAZH.

Які продукти потрібно вживати

Зверніть увагу, що є низка продуктів, що багаті на колаген.

Часник
Саме часник наповнений антиоксидантами, які захищають нашу шкіру. Зокрема поліфеноли допомагають врятувати шкіру від вільних радикалів та нестабільних молекул, які руйнують колаген.

Ягоди
Вони мають більше антиоксидантів, ніж будь-які інші фрукти чи овочі. Ці антиоксиданти рятують нашу шкіру, захищаючи її від пошкоджень, спричинених зморшками.

Квасоля
Люди, що їдять квасолю, рибу, овочі й оливкову олію, мають менше зморщок, йдеться у нещодавньому австралійському дослідженні за участю мешканців Австралії, Швеції та Греції.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.