Головна Life style Артем Пивоваров розповів про те, що тричі приймав пологи: непростий шлях до музики

Артем Пивоваров розповів про те, що тричі приймав пологи: непростий шлях до музики

by Max

Український співак Артем Пивоваров в одному з інтерв’ю поділився, як працював фельдшером-акушером і приймав пологи.

Подробиці

Артист розповів, що після закінчення 9 класу він переїхав з Вовчанська до Харкова. Там вступив у до медичного коледжу на спеціальність: “фельдшер-акушер”. На той час ця спеціальність була престижною, тому Артем обрав саме її.

Співак тричі приймав пологи. Першим був хлопчик, а потім – дівчинка та хлопчик. Також він був асистентом анестезіолога на багатьох операціях.

Працював з восьмої ранку до шостої вечора.  Ходив на музичні вечірки, писав пісні. Але сказав, що то був нелегкий період, тому що у вільний час він присвячував себе музиці. Артист зізнався, що часто випивав, щоб зняти напругу. Артем розповів, що в нього був певний застій, він не усвідомлював, що йому робити й куди йти.

У 19 років Артем познайомився із музичним гуртом і з першого туру з ними розпочався розвиток його кар’єри як співака.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.