Головна Новини Апеляційний суд збільшив покарання чоловіку, який задушив жінку під час статевого акту

Апеляційний суд збільшив покарання чоловіку, який задушив жінку під час статевого акту

by Max

Суд вирішив, що вбивство було навмисним

Апеляційний суд скасував рішення першої інстанції та призначив покарання у вигляді дев’яти років позбавлення волі чоловіку, який у Старокостянтинові задушив жінку.

Про це стало відомо з вироку Хмельницького апеляційного суду.

Вбивство відбулось в листопаді 2021 року у Старокостянтинові. У підвалі одного з будинків знайшли тіло 41-річної мешканки Самчиків. Після проведеної експертизи з’ясувалося, що жінку померла від удушення, а її тіло пролежало в підвалі майже тиждень. Вбивцю встановили за допомогою камер відеоспостереження.

Суд першої інстанції вирішив, що відбулось вбивство з необережності

“Під час добровільного статевого акту чоловік схопив її за шию й тримав так не менш як хвилину. Своїми діями він переламав жінці під’язикову кістку, після чого жінка задихнулась і померла”, – йшлось у вироку суду першої інстанції.
Чоловік нібито подумав, що вона заснула та поїхав додому.

Однак прокуратура з таким рішенням суду не погодилась і подала апеляцію.

На думку прокуратури, суд першої інстанції не врахував результати експертизи та слідчого експерименту, адже показали розбіжність у показах обвинуваченого. Чоловік розповідав, що він був позаду жінки, та притягнув її до себе, тримаючи за горло.

В той час, експерт показав, що жінку душили спереду і вона була притиснута до твердої підлоги.
Ці аргументи виявились переконливими для апеляційного суду, який скасував вирок першої інстанції та призначив новий. Чоловіка визнали винним у навмисному вбивстві та призначили покарання у вигляді дев’яти років позбавлення волі.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.