Головна Life style Адель отримала кредит на реконструкцію будинку Сильвестра Сталлоне

Адель отримала кредит на реконструкцію будинку Сильвестра Сталлоне

by Max

Британська співачка Адель придбала особняк голлівудського актора Сильвестра Сталлоне за вражаючу суму в 58 мільйонів доларів і розпочала значну реконструкцію, інформує KURAZH.

За інформацією, наданою Daily Mail, на фотографіях, зроблених журналістами, видно, що Адель приділила особливу увагу будинку у Беверлі-Гіллз, адже вона повністю знесла другий поверх, залишивши недоторканим лише басейн зі статуєю Роккі. Однак, статую гравця у поло співачка вирішила видалити.

Адель планує здійснити значний ремонт у цьому величному особняку з 8 спальнями та 12 ванними кімнатами, який вона придбала за допомогою іпотеки.

Варто відзначити, що співачка заплатила за нерухомість 58 мільйонів доларів, що вдвічі менше, ніж планував вимагати за неї сам актор. Сталлоне спочатку пропонував ціну в 110 мільйонів, але потім знизив її до 80.

Адель взяла кредит на суму 38 мільйонів доларів, тому протягом наступних 30 років їй потрібно буде сплачувати щомісячні виплати банку у розмірі 227 тисяч доларів, щоб повністю погасити його.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.