Головна Новини «Аби допомогти врятуватись іншим»: мама Героя Євгена Чижука пожертвувала пів мільйона на авто і дрони

«Аби допомогти врятуватись іншим»: мама Героя Євгена Чижука пожертвувала пів мільйона на авто і дрони

by Max

Обладнання вже відправили на лінії зіткнення, де зараз найважче захисникам.

Мама загиблого бійця 53-ї окремої механізованої бригади передала волонтерам 500 тисяч гривень на закупівлю позашляховика і 20 FPV-дронів. Таким чином Марія Григорівна прагне допомогти врятувати життя іншим українським воїнам, що перебувають на напрямках, де ведуться запеклі бої.

«Коли сина не стало, я сказала собі що якщо я доживу до того, що отримаю якусь копійку, я обов’язково допоможу нею хлопцям. Щоб моя допомога могла врятувати інших хлопців», – поділилася у коментарі сайту «Є» Марія Чижук.

Обладнання закупили з допомогою місцевої волонтерки Майї Годлевської. Його вже відправили для українських захисників.

«Я сказала: роздасте дрони хлопцям, який дуже треба, а машину вже повезли за запитом. Хай комусь вона стане в нагоді», – каже мама Героя Євгена Чижука.

Євген Чижук народився в Норильську у 1978 році. Сім’я перебралася на Хмельниччину, коли хлопчику було чотири. Тут, у селі Гірчична, на Дунаєвеччині, минало його дитинство. Після того, як сплинули 9 років шкільного життя, Євген вирішив вступити у Балинське вище професійне училище, на механіка. Після закінчення навчання працював за фахом.

«Був дуже доброю і чуйною людиною. Завжди усім приходив на поміч, чого б це не вартувало. І ніколи посмішка не сходила з його обличчя», – згадує мама Героя.

Коли у 2014 році почалася війна, Євген Чижук вступив до лав ЗСУ. Використовуючи знання і досвід з цивільного життя, відновлював автомобілі з фронту. Трохи більше ніж через півтора роки повернувся додому. Працював на місцевому СТО.

Як розпочалося повномасштабне вторгнення, Євген знову став частиною війська. Спочатку навчання на кількох військових полігонах, а потім – Донеччина, Бахмутський напрямок. У листопаді, поблизу населеного пункту Андріївка, захисник отримав важке поранення. Євгена доправили у Дніпропетровський шпиталь. Лікарі відчайдушно боролися за його життя. Однак 17 листопада 2022 року єдиному сину Марії Григорівни назавжди залишилось 44…

Євгенові Чижуку назавжди залишилось 44… Фото: Василина Яцентюк

Читайте також: Все для ЗСУ: як допомогти не тільки грошима, а й справами

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.