Головна Новини 9-річному хлопчику з Хмельниччини львівські лікарі вперше сформували заново барабанну перетинку

9-річному хлопчику з Хмельниччини львівські лікарі вперше сформували заново барабанну перетинку

by Max

Власну барабанну перетинку дитині зруйнував пластилін.

У Львівській лікарні «Охмадит» прооперували 9-річного хлопчика з Хмельницької області. Хірурги вперше заново сформували барабанну перетинку, повідомили у медичному закладі.

За словами лікарів, операція відбувалася за складною методикою, адже передбачала повну рекострукцію шкірної мембрани у вусі. Львівських отоларингологів консультував польський отохірург, професор Анджей Кжижаняк.

«У нього пацієнта барабанна перетинка різко атрофувалася, всохлася, потягнулася в глибину і приросла до кістки практично в усіх місцях. Тому, цю барабанну перетинку треба було відділити, усунути і сформувати нову барабанну перетинку», – розповів керівник Клініки голови та шиї Федір Юрочко.

Батьки розповіли, що проблеми розпочалися, коли їхній син ходив у дитячий садок. Мама помітила виділення з вуха і звернулася до лікаря. Під час огляду у барабанній перетинці і барабанній порожнині виявили пластилін. Це вже четверта операція для хлопчика. Надалі чекає ще одна.

Читайте також: У Славуті подружжя отруїлося грибами

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.