Головна Новини 86-річна Наталія Марюхно продовжує читати вірші й щодня збирає для військових не менше тисячі гривень

86-річна Наталія Марюхно продовжує читати вірші й щодня збирає для військових не менше тисячі гривень

by Max

Бабуся отримала два прапори та подяки від захисників – за внесок у Перемогу.

Про 86-річну жительку Сум Наталію Марюхно ми вже розповідали раніше. Бабуся збирала кошти для українських бійців, читаючи просто неба вірші Ліни Костенко. Однак, відколи Наталія Тимофіївна стала відомою, її справа набирає потужніших обертів. Бабусю впізнають на вулиці, а маршрутники навіть безкоштовно підвозять.

З того часу репертуар жінки розширився ще на десяток віршів. За півтори години щодня Наталія Тимофіївна збирає мінімум тисячу гривень. Бувають дні, коли вона нараховує у скриньці й понад дві тисячі. За кошти від її першого збору та донати від власних підписників волонтер Сергій Окунь, який співпрацює з бабусею, вже відправив на фронт для 31-ої окремої механізованої бригади окопний обігрівач.

Наталя Марюхно зі Сергієм Окунем разом наближають допомогу. Фото: надене волонтером.

Відео, як хлопці гріються біля нього, надіслали й Наталії Тимофіївні. А ще їй передали підписаний бійцями прапор України.

«Наступною поїхала на передову зарядна станція, на яку мені зі слухачами вдалося назбирати більше семи тисяч гривень, – розповіла бабуся. – А потім, разом з моїми рідними, що нині мешкають у Лондоні, закрили збір на квадрокоптер для 37-ої окремої бригади морської піхоти. Передали 15 тисяч гривень із 124 тисяч необхідних. Цей дрон вже понад три тижні виконує бойове завдання на Херсонському напрямку, а також рятує життя нашим захисникам. Мені навіть відео надіслали».

Крім нього, від командування бригади жінка також отримала шеврон, прапор і подяку з надією на подальшу співпрацю
«за організацію збору коштів та забезпечення підрозділу першого самохідного артилерійського дивізіону вкрай необхідного для оборони держави та збереження життя військовослужбовців обладнання».

На знак подяки за волонтерство військові передали бабусі прапор. Фото: Сергія Окуня.

«Зараз ми з Сергієм збираємо на дрони-камікадзе для трьох військових бригад. Чекаємо від них офіційного підтвердження. Про кожен збір Сергій звітує та виставляє інформацію в публічний простір. Щоб ніхто не сумнівався, що всі кошти спрямовуємо за призначенням», – пояснює невтомна декламаторка віршів Ліни Костенко.

Читайте також: Галина Крицька вже двічі була змушена залишати рідну Херсонщину. Проте щоразу поверталася додому

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.