Головна Новини 84-річна жінка з Шепетівщини передала 30 тисяч гривень на авто для військових

84-річна жінка з Шепетівщини передала 30 тисяч гривень на авто для військових

by Max

Завдяки внеску Галини Фролової та інших небайдужих жителів громади вдалося зібрати близько 47 тисяч гривень.

84-річна мешканка села Крупець Галина Фролова передала 30 тисяч гривень на потреби військових. Хоче, аби її заощадження допомогли придбати автомобіль земляку, який нині на передовій боронить країну. Про це розповіла сайту «Є» керуюча справами виконкому Крупецької сільської тергромади Жанна Зубова.

Пані Галина переїхала у Крупецьку громаду близько 18 років тому. До того мешкала в Горлівці, що на Донеччині, а за національністю росіянка. Вона вважає, що Україна має перемогти у цій війні і прагне, щоб це здійснилося якнайшвидше.

«Галина Михайлівна прийшла до нас вчора із наміром передати на армію частину своїх заощаджень, які збирала «на чорний день». Сказала, що ці кошти зараз більше знадобляться хлопцям. Коли ми їй розповіли про збір нашого земляка і захисника Михайла, вона вирішила, що також до нього долучиться. Це надзвичайний вчинок, який заслуговує великої поваги, тому що ми знаємо як зараз важко живеться пенсіонерам», – розповідає Жанна Зубова.

Завдяки внеску пані Галини та інших небайдужих жителів вдалося зібрати близько 47 тисяч гривень. Збір на авто для жителя села Головлі, молодшого сержанта Михайла Курінного та його побратимів триває. Нині вони захищають країну на Запорізькому напрямку. Щоб закрити потребу воїнів, необхідно зібрати 200 тисяч гривень. Доєднатись до збору можна, перерахувавши кошти на картку: 5168 7520 8981 5206 (Курінний Михайло Євгенович).

Читайте також: Патріотична активність семирічного хлопчика, який допомагає ЗСУ, не залишилася непоміченою

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.