Головна Life style 4 неймовірні факти про пиво, про які мало хто знає

4 неймовірні факти про пиво, про які мало хто знає

by Max
4 неймовірні факти про пиво, про які мало хто знає

Пиво є досить популярним напоєм, особливо у літній період. На думку фахівців, у невеликій кількості пінний напій шкоди здоров’ю не завдасть. Головне – не перестаратися.

Але є деякі факти про пиво, які мало хто знає:

  1. Вважається, що без шкоди здоров’ю чоловік може випити стандартний келих у 0,5 літра. А ось для жінок дозування менше – лише 0,33. Якщо вам пощастить поласувати натуральним пивом, то ви зможете збагатити свій організм важливими вітамінами, які корисні для роботи серця та нервової системи.
  2. Якщо ви п’єте пиво прямо з тари, це видає той факт, що ви дилетант. Справжні гурмани п’ють лише зі спеціальних келихів. Справа далеко не в естетиці: завдяки такому способу вживання повністю розкривається смак пінного напою.
  3. До речі, гурмани мають своє правило того, як швидко варто пити. Для цього вам потрібно зробити рівно три ковтки. А ось сидіти годину з келихом зовсім не практично: смак вивітрюється.
  4. Закушувати сухарями та таранькою не лише шкідливо, а й неправильно. Морепродукти справді добре розкривають смак пива, але лише у відвареному вигляді.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.