Головна Політика Зеленський прибув із візитом до Фінляндії

Зеленський прибув із візитом до Фінляндії

by Max
Зеленський прибув із візитом до Фінляндії

Президент України Володимир Зеленський у середу прибув до Фінляндії з офіційним неоголошеним візитом, повідомляє агенція Reuters.

Мета візиту – зустрічі з лідерами півночі Європи, щоб обговорити війну з Росією та європейські відносини, повідомили уряди кількох країн регіону.

«Тема саміту – агресивна війна Росії проти України, постійна підтримка України країнами Північної Європи, відносини України з ЄС та НАТО, а також ініціатива України про справедливий мир», – йдеться у заяві шведського уряду.

Очікується, що Зеленський зустрінеться з президентом Фінляндії Саулі Ніїністе, а також з прем’єр-міністрами Швеції, Норвегії, Данії та Ісландії, йдеться у заявах урядів Швеції, Данії та Норвегії.

Офіційний Київ деталей візиту не повідомляє.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.