Головна Life style З якими горіхами печиво виходить смачнішим

З якими горіхами печиво виходить смачнішим

by Max

by Max

Вибір горіхів великий. І всі вони дають різний смаковий ефект. Найчастіше рекомендують використовувати волоські горіхи, бо вони найдоступніші. Проте з ним не настільки смачно, як би хотілося. Кондитери та поціновувачів горіхового печива кажуть, що надзвичайно смачно виходить з пеканом.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі горіхи:

  • масло — 140 г;
  • цукор — 70 г;
  • горіхи — 60 г;
  • розпушувач — 5 г;
  • борошно — 220 г;
  • ванілін.

Як приготувати

Масло повинно бути м’яким. Перетріть його з цукром та ваніліном. Робіть це до появи білої та пишної маси. Горіхи подрібніть та додайте до масла. Борошно треба просіяти разом з розпушувачем. Тепер можна замішати тісто.

Розділіть загальну масу на дві частини. З використанням пергаменту розкачайте. Покладіть пергамент, зверху тісто, ще один лист та по ньому розкачайте. Виріжте печиво та перекладіть його на деко.

Тепер можна випікати. Температурі повинна становити 180 градусів. Час випікання — 12 хвилин. Готове печиво присипте злегка цукровою пудрою. Смачного!

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.