Головна Life style З якою метою додають сіль до чаю

З якою метою додають сіль до чаю

by Max

Ви в чай додаєте тільки цукор? А сіль пробували? Розкажемо детальніше, для чого варто дрібку все ж таки класти в чашку з чаєм. Не хвилюйтеся, улюблений напій не стане солоним. Пропорційно цукру ви кладете більше, тому баланс смаків буде збережено.

Подробиці

Зверніть увагу, що рекомендується додавати не звичайну сіль, яку ви використовуєте для супу та котле, а морську. Хоча може й такою користуєтесь.

Маленька дрібка солі здатна краще розкрити смак чаю. До речі, цукру з такою добавкою йде в чай менше. А це і є чудова новина. Особливо для тих, хто п’є багато чаю протягом дня.

Отже, дрібка солі в кожній чашці допоможе зменшити кількість цукру відповідно до добової норми. Рекомендована кількість для здорової дорослої людини становить 25-30 г в день.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.