Головна Новини Янгол захисту: акриловий малюнок юної хмельничанки передали до Японії

Янгол захисту: акриловий малюнок юної хмельничанки передали до Японії

by Max

Картину передали разом із іншими вітаннями від українських дітей у Посольстві України в цій державі під час зустрічі з делегацією гуманітарної місії.

В Японії з місією перебуває незалежна делегація українських жінок, сформована в межах програми «Українські жінки в підтримку діяльності ООН». Вони здійснюють спеціальну гуманітарну місію.

Як зазначила у своєму дописі амбасадорка Фонду Родини Богдана Гаврилишина у Хмельницькій області Наталія Процюк, місія набирає обертів, попереду у делегації запланована ще низка важливих зустрічей, які сприятимуть просування важливості подальшого підсилення України та спільні проєкти заради довгоочікуваного дня – дня Перемоги.

Зараз в Японії з місією перебуває незалежна делегація українських жінок, сформована в межах програми «Українські жінки в підтримку діяльності ООН». Фото: з фейсбуку Наталії Процюк

Під час зустрічі з представниками японської влади та королівського дому Японії у стінах Посольства України, делегатки передали вітання від український дітей. Серед яких був і малюнок учениці 11 класу Хмельницького ліцею №17 Маргарити Сас. Дівчина вже довгий час малює картини та захоплюється мистецтвом зокрема. І коли через подругу мами дівчина отримала пропозицію намалювати картину для Японії, радо погодилася, адже вже довгий час цікавиться культурою цієї країни.

Хмельничанка Маргарита Сас вже довгий час малює картини та захоплюється мистецтвом. Фото: з фейсбуку Маргарити Сас

У коментарі для сайту «Є ye.ua», хмельничанка розповіла, що образ для майбутньої картини погоджувала безпосередньо з Наталією Процюк: необхідно було зробити не трагічний, а образ на Перемогу. Після цього – сама робота над картиною, яка у пориві натхнення безперервно тривала чотири години.

«Цей малюнок передає мою енергію захисту. На ньому зображений Янгол, який нескорений, він ментально передає відчуття надії, що все буде добре та ми неодмінно переможемо. Мені було приємно, що моя робота потрапила в Японію. Я дуже радію тому, що особисто можу якусь свою енергію передати таким чином іншим людям в інших країнах. Слава Україні!», – розповіла Маргарита Сас.

Читайте також: Допомога на часі: у Хмельницькому відкрили ветеранський простір «Захист.4.5.0.»

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.