Головна Life style Які жіночі недоліки подобаються чоловікам

Які жіночі недоліки подобаються чоловікам

by Max
Які жіночі недоліки подобаються чоловікам

Жінок повсюдно закликають позбавлятися недоліків — як фізичних, так і психологічних — і все заради того, щоб сподобатися. Але чи знаєте ви, що чоловік швидше віддасть перевагу жінці, яка не буде абсолютною досконалістю, передає KURAZH.

Невимушеність

Життя у своє задоволення часто ганьбиться, вважається, що у жінки є певні обов’язки, про які вона в жодному разі не повинна забувати. Наприклад, приготування їжі та прибирання здебільшого лежить на жінці. Чоловік підніметься здійснювати подвиг у будинку тільки якщо дружина постійно нагадуватиме про це. До речі, самі чоловіки практично ніколи не звертають уваги на кулінарні навички жінки. Звичайно, смачний обід на кухні коханої буде чудовим бонусом, але чоловік ніколи не зробить вибір на користь чудової господині, якщо жінка забуває про себе та повністю віддається стосункам.

Збентеження

Навіть якщо вам далеко за 30, легке збентеження в компанії цікавого чоловіка ніколи не буде розцінено як ваш недолік або відсутність досвіду. Навпаки, чоловіки знаходять такий жіночий прояв вкрай милим і відчувають неймовірно ніжні почуття до жінки, яка не боїться показати своє збентеження. Однак не захоплюйтеся станом скромняшки — важливо відчувати, коли це справді доречно.

Крихкість

У сучасному світі жінки можуть досягти абсолютно всього і без допомоги чоловіків, однак такий підхід заряджає жінку зайвою чоловічою енергією. Це нерідко стає проблемою, тому що чоловікові важко доглядати таку сильну жінку, а прекрасна стать у свою чергу вважає крихкість і жіночність проявом слабкості. Тут важко погодитися. Не приховуйте внутрішню жінку і не відмовляйтеся від чоловічої допомоги — ви будете здивовані, наскільки ваш дозвіл допомогти окрилить чоловіка.

Не надто здорові звички

Ні, не йдеться про залежність — це вже серйозна проблема, з якою потрібно боротися із залученням фахівця. А ось ваші набіги на фастфуд раз на місяць і келих улюбленого вина під серіал ніяк не можна назвати серйозною проблемою та ще й такою, яка відлякає чоловіка. Стежити за собою необхідно всім, але божеволіти по ЗОЖ теж не варто — цей момент якраз часто відлякує гідних чоловіків.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.